Powierzchnie biurowe

Centrum biznesowe VANTA- Przyjazne miejsce pracy dla Twojego biznesu

Zapraszamy do wynajęcia nowoczesnych powierzchni biurowych w prestiżowym Centrum Biznesowym VANTA, zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w samym sercu biznesu w Skawinie. Nasze centrum oferuje elastyczne rozwiązania przestrzenne, dostosowane do potrzeb zarówno małych, jak i dużych przedsiębiorstw, poszukujących profesjonalnego i inspirującego miejsca do pracy.

VANTA Business Center powstało z myślą i dla przedsiębiorców.

Dlaczego warto wynająć biuro w Centrum Biznesowym Vanta?

Lokalizacja

Położenie przy głównych trasach przelotowych kraju, bezpośrednio przy drodze krajowej nr 44 będącej obwodnicą miasta Skawiny i szybkim łącznikiem z autostrada A4, ułatwia codzienną logistykę i współpracę z klientami oraz partnerami biznesowymi.

Komunikacja

Przystanek Skawina Zachodnia krakowskiej szybkiej kolejki aglomeracyjnej znajduje się zaledwie 200 metrów od VANTA Business Center. Zarówno pracownicy, jak i goście obiektu mogą w ciągu 15 minut dojechać z centrum Krakowa.

Parking

Nasze centrum biznesowe dysponuje dużym parkingiem, przeznaczonym wyłącznie dla pracowników wynajmujących biura. Łącznie posiadamy 220 miejsc parkingowych dedykowanych dla użytkowników budynku. Zapewniamy wygodę i komfortową pracę dla Ciebie i Twoich pracowników.

Nowoczesność

VANTA Business Center położny jest na zagospodarowanym i zadbanym terenie o powierzchni ponad 10 000m2.  Charakteryzuje się nowoczesnym designem i wysokim standardem wykończenia, co pozytywnie wpływa na wizerunek Twojej firmy oraz codzienny komfort pracy. Biura zostały wyposażone we wszystkie najnowocześniejsze instalacje i technologie dostępne obecnie na rynku, co gwarantuje niskie koszty eksploatacyjne.

Elastyczne przestrzenie

Oferujemy różnorodność metraży, od małych przestrzeni dla start-upów i mniejszych firm, po duże, otwarte przestrzenie dla rozwiniętych przedsiębiorstw. Możliwość konfiguracji przestrzeni zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Wsparcie

Nasz dedykowany zespół recepcji jest zawsze do dyspozycji, aby zapewnić wsparcie i rozwiązać wszelkie kwestie operacyjne, co pozwala skupić się na kluczowych aspektach prowadzenia biznesu.

Powierzchnie na wynajem zaprojektowano tak by z łatwością dopasować się do rodzaju i potrzeb Twojego biznesu. Budynek posiada łącznie ponad 2 000 m2 powierzchni biurowej z możliwością podziału na mniejsze moduły. W zależności od potrzeb jest możliwość wydzielenia zupełnie prywatnej i dedykowanej części budynku z oddzielnymi wejściami, klatkami schodowymi i indywidualnym węzłem sanitarnym, jak również mniejszych biur z wspólnymi częściami. Posiadamy w swojej ofercie biura o powierzchni do 20 m2 dedykowane dla mniejszych firm,  poprzez powierzchnie do 100 m2, jak i wydzielone części obiektu.

W budynku VANTA Business Center zainstalowano szereg rozwiązań technicznych ułatwiających prowadzenie biznesu. Nowoczesna winda wewnętrzna, łącza światłowodowe, kanały teletechniczne, wydzielone i uzbrojone pomieszczenia na indywidualne serwerownie, kontrola dostępu i monitoring 24h to tylko niektóre z nich.

Klimatyzacja

Okablowanie komputerowe i światłowowdowe

Wentylacja mechaniczna

Czujniki dymu

Uchylne okna

Oświetlenie LED

System BMS

Kontrola dostępu

Instalacja solarna

Instalacja fotowoltaniczna

Recepcja

Monitoring

Jeśli chcesz rozwijać swój biznes i skoncentrować się na tym co naprawdę dla Ciebie ważne, my możemy zająć się całą resztą.

W ramach obsługi serwisowej, oferujemy:

  • Obsługę recepcji
  • Obsługę poczty
  • Sprzątanie
  • Dostępność sal spotkań i szkoleń
  • Dostępność sal konferencyjnych wraz z pełnym wyposażeniem multimedialnym
  • Mały lub pełny catering
  • Obsługę i organizację konferencji, spotkań, eventów i szkoleń

Zadbaliśmy również o zużycie energii, w budynku zainstalowano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, indywidualnie sterowaną klimatyzację, wysokiej wydajności piec kondensacyjny, instalację fotowoltaiczną i solarną oraz pełną automatykę zarządzania parametrami budynku z możliwością indywidualnych ustawień dla pomieszczeń.

Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrze w całym budynku bazuje na lampach ledowych. Wszystko w trosce o ochronę środowiska, energooszczędność ale również obniżenie kosztów eksploatacyjnych. Zainstalowano również indywidualne urządzenia pomiarowe dla oddzielnego rozliczenia mediów, zgodnie z zużyciem dla każdego biura. Media rozliczne są według indywidualnego zużycia każdego wynajmującego.

Odkryj idealne miejsce dla swojej firmy w Centrum Biznesowym VANTA. Skorzystaj z unikalnej możliwości rozwijania swojego biznesu w inspirującym i profesjonalnym otoczeniu. Zachęcamy do kontaktu z naszym działem wynajmu, aby uzyskać więcej informacji oraz umówić się na prezentację dostępnych powierzchni. Niech Centrum Biznesowe VANTA stanie się Twoją biznesową przestrzenią!

Sprawdź dostępności i zapytaj o ofertę już dziś!

VANTA Business Center

Tel. +48 666 878 999

Email: biuro@vantacenter.pl