Szukasz miejsca na relaks po długim dniu pracy, czy po prostu pragniesz wypocząć w komfortowych warunkach podczas Twojego pobytu w Skawinie? Odkryj VANTA Apartamenty w budynku VANTA Business Center, gdzie nowoczesność splata się z komfortem, tworząc idealne warunki do odpoczynku i pracy.

Apartamenty Vanta

Apartamenty VANTA Center w Skawinie: Synonim Komfortu i Biznesowej Elegancji

Komfortowe lokum dla wymagających

Apartamenty VANTA wyróżniają się eleganckim, minimalistycznym designem, który łączy w sobie klasykę i nowoczesność. Przestronne, dobrze doświetlone wnętrza z dużymi oknami zapewniają optymalne warunki do pracy i relaksu. Wentylacja mechaniczna oraz klimatyzacja indywidualnie sterowana przez gościa zapewni odpowiednią temperaturę i optymalne warunki do wypoczynku. Apartamenty zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym komforcie i funkcjonalności podczas podróżowania zarówno w podróży biznesowej, jak i wypoczynkowej.

Spokojny sen i wypoczynek

Komfortowe, wygodne łóżka zapewniają niezakłócony sen, a wysokiej jakości pościel wykonana z 100% bawełny gwarantuje czystość, miękkość i delikatność w dotyku. Będzie również odpowiednia dla alergików i osób z delikatną skórą. Nocne stoliki z lampkami umożliwiają wieczorną lekturę, a przestronne i miękkie sofy zapraszają do chwili relaksu z ulubionym filmem na płaskoekranowym telewizorze.

Idealne warunki do pracy

Dla gości podróżujących służbowo, każdy apartament wyposażony jest w biurko i wygodne krzesło, tworząc idealne warunki do efektywnej pracy. Stabilne i szybkie Wi-Fi oraz cisza wnętrz pozwalają na skupienie i produktywność, które są tak ważne podczas wyjazdów biznesowych.

Lokalizacja i dojazd

Położenie w centrum biznesowym Skawiny zapewnia łatwy dostęp do ponad 5 000 firm i instytucji zlokalizowanych na jej terenie. Duży parking przed budynkiem, jak również bliskość komunikacji miejskiej, w tym krakowskiej szybkiej kolei aglomeracyjnej relacji: Kraków Główny- Skawina- Zator oraz głównych tras przelotowych kraju, w tym drogi krajowej nr 44, Zakopianki i autostrady A4 to dodatkowe atuty. Apartamenty VANTA to doskonała baza noclegowa dla tych, którzy przybywają do Skawiny i Krakowa w celach biznesowych, jak i dla turystów chcących odkryć uroki okolicy Krakowa, Wadowic, Wieliczki, Oświęcimia czy rozrywki w Enegrylandii.

Gościnność i profesjonalizm

Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby zapewnić najwyższy standard obsługi, odpowiedzieć na wszelkie pytania oraz zaspokoić potrzeby naszych Gości. Jesteśmy tu, po to by Twój pobyt był komfortowy.

Zapraszamy do Apartamentów VANTA.

 

Odkryj miejsce, gdzie biznes i wypoczynek idą w parze. Zapraszamy do rezerwacji – Apartamenty VANTA Business Center w Skawinie czekają na Ciebie.

Recepcja VANTA Center

Tel. +48 12 444 77 07 wew. 1

E- mail: recepcja@vantacenter.pl